Гребалка за мраз - ДЕЛУКС - 5570 ЦЕНА: 100 ден
Чистач за клима F car care 500мл - 97013 ЦЕНА: 259 ден

Старт Спреј Фалкон 450 мл – 97021

Има на залиха

Sku:97021

ЦЕНА: 149 ден

Спореди

Start Sprej Falcon 450 ml. – 97021

Усвојувајќи ја професионалната формула, овој производ може да помогне брзо и стабилно стартување на моторот

без загревање во студени или влажни временски услови (над -40 степени). Поседува предности за лесна употреба,

брз почеток, безопасен за моторот, без детонација и помала потрошувачка. Овој производ е погоден за различни

бензиски и дизел мотори во автомобили, камиони, моторни чамци и др.

Weight 0.50 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Старт Спреј Фалкон 450 мл – 97021”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top