Течност за стакла (концентрат) Sonax - Red Summer 266541 ЦЕНА: 280 ден
Тврд восок без силкон - Sonax 280300 ЦЕНА: 1,120 ден

Средство за заштита на фарови – Sonax 276000

Достапен

Шифра:276000

ЦЕНА: 1,140 ден

Спореди

Sredstvo za zastita na farovi – Sonax 276000

Долгорочно средство за заптивање за пластични фарови претходно третирани со PROFILINE ламба за светлата (276 141). Произведува сигурен заштитен слој и го спречува белењето предизвикано од влијанија од околината. Исто така погоден за освежување без претходно полирање.

Тежина 0.080 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Средство за заштита на фарови – Sonax 276000”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе