Средство за заштита на фарови - Sonax 276000 ЦЕНА: 1,140 ден
Тврд восок без силкон - Sonax 280300 ЦЕНА: 1,120 ден

Средство за полирање на фарови – Sonax 276041

Достапен

Шифра:276041

ЦЕНА: 1,145 ден

Спореди

Sredstvo za poliranje na farovi – Sonax 276041

Долгорочна смеса за средно третирање на пластични фарови кои се подготвени со PROFILINE Headlight Polish (02761410). Произведува сигурен заштитен слој и спречува белење поради ефектите врз животната средина. Исто така погоден за освежување без претходно полирање.

Тежина 0.80 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Средство за полирање на фарови – Sonax 276041”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе