Нема на залиха
Фина Абразивна паста Sonax ProfiLine 319300 ЦЕНА: 1,800 ден
Спреј со восок за велосипеди - Sonax 833200 ЦЕНА: 433 ден

Средство за чистење нечистотија од велосипеди – Sonax 852400

Нема на залиха

Шифра:852400

ЦЕНА: 499 ден

Нема на залиха

Sredstvo za cistenje necistotija od velosipedi – Sonax 852400

Темелно отстранува дури и најтврокорната нечистотија на велосипедот. Идеален за чистење на ланецот и запчаниците. Редовната апликација обезбедува заштита од корозија. Компатибилен со сите материјали на велосипедот. Исто така погоден за е-велосипеди.

Тежина 0.75 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Средство за чистење нечистотија од велосипеди – Sonax 852400”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе