Фина Абразивна паста Sonax ProfiLine 319300 ЦЕНА: 1,800 ден
Спреј со восок за велосипеди - Sonax 833200 ЦЕНА: 433 ден

Средство за чистење нечистотија од велосипеди – Sonax 852400

Има на залиха

Sku:852400

ЦЕНА: 499 ден

Спореди

Sredstvo za cistenje necistotija od velosipedi – Sonax 852400

Темелно отстранува дури и најтврокорната нечистотија на велосипедот. Идеален за чистење на ланецот и запчаниците. Редовната апликација обезбедува заштита од корозија. Компатибилен со сите материјали на велосипедот. Исто така погоден за е-велосипеди.

Weight 0.75 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Средство за чистење нечистотија од велосипеди – Sonax 852400”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top