Нема на залиха
Одмрзнувач стакло спреј + 33 мл. - Sonax 331300 ЦЕНА: 230 ден
Отстранувач на катран - Sonax 334200 ЦЕНА: 320 ден

Средство против замрзнување и чиста видливост -20 ℃ – Sonax 332341

Не е достапен

Шифра:332341

ЦЕНА: 140 ден

Нема на залиха

Спореди

Sredstvo protiv zamrznuvanje i cista vidlivost -20℃ – Sonax 332341

 

Тежина 0.92 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Средство против замрзнување и чиста видливост -20 ℃ – Sonax 332341”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе