Средство за чистење нечистотија од велосипеди - Sonax 852400 ЦЕНА: 482 ден
Спреј за ланец на велосипед - Sonax 876200 ЦЕНА: 433 ден

Спреј со восок за велосипеди – Sonax 833200

Достапен

Шифра:833200

ЦЕНА: 433 ден

Спореди

Sprej so vosok za velosipedi – Sonax 833200

Трајно ги штити лакираните делови или металните делови на велосипедите против климатски влијанија. Создава сјаен заштитен слој на површините. Намалување на адхезијата на прашина и нечистотија. Исто така погоден за е-велосипеди.

Тежина 0.30 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Спреј со восок за велосипеди – Sonax 833200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе