Руски клуч 1:58 4800 N.M - 1720 ЦЕНА: 2,657 ден
Сообраќаен сет ЛУКС - 2144 ЦЕНА: 1,000 ден

Сообраќаен сет Економик – 99108

Има на залиха

Шифра:99108

ЦЕНА: 643 ден

Soobrakjaen set Economic – 99108

  • Рефлектен тријаголник
  • Кутија за прва помош
  • Сет резервни сијалици
  • Јаже за влечење
Тежина 0.5 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе