SONAX Чистач на фелни (BEAST) 1л. - 433300 ЦЕНА: 943 ден
Сијалица Philips PSY 19W Vision,12V 480114 ЦЕНА: 1,000 ден

SONAX Xtreme Отстранувач на флеки (алкантара) 300мл. – 252200

Има на залиха

Шифра:252200

ЦЕНА: 534 ден

SONAX Xtreme Otstranuvac na fleki (alkantara) 300ml. – 252200

SONAX отстранувач на дамки од кожа(алкантара) и тапацир, тврдокорни нечистотии, маснотии, шминка, лак од чевли, пенкало итн.

Тежина 0.3 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе