SONAX Сунѓер за инсекти ДУО - 427200 ЦЕНА: 406 ден
СУПЕР СЕТ Прскалка Алта 2000 (пена) + Foam & Seal SONAX – 100671 ЦЕНА: 1,980 ден

SONAX Xtreme Пена и заштита 1 лит. – 251300

Има на залиха

Шифра:251300

ЦЕНА: 857 ден

SONAX Xtreme Pena i zastita 1 lit. – 251300

Шампон за брза заштита. Обезбедува рефлективен сјај и импресивен ефект на монистра. Специјално развиен за употреба (чистач под висок притисок) и рачен распрскувач за пена.

Тежина 1 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе