Нитрилни Ракавици Црни XL - 13031 ЦЕНА: 800 ден
SONAX Xtreme Заштита за пластика 500 мл. - 255241 ЦЕНА: 699 ден

SONAX Xtreme Млеко за кожа 500 мл. – 254241

Достапен

Шифра:254241

ЦЕНА: 970 ден

Спореди

SONAX Xtreme Mleko za koza 500ml. – 254241

За нежно чистење и интензивна нега на мазна и синтетичка кожа како што е седиште за автомобили, чевли, мебел, итн.

Тежина 0.500 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе