SONAX Марамици за внатрешност - 415900 ЦЕНА: 129 ден
SONAX Концентрат за ветробранско стакло 2л. 1:7 - 260541 ЦЕНА: 300 ден

SONAX Восочен полир (металик) – 317100

Има на залиха

Шифра:317100

ЦЕНА: 386 ден

SONAX Vosocen polir (metalik) – 317100

Дава ефект огледало-сјај на сите металик бои. Чисти, полира и заштитува. Овој производ е специјално за метални бои. Висококвалитетни природни восоци – како восокот на Карнауба – обезбедуваат долгорочна заштита.

Тежина 0.25 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе