SONAX Прскалка за пена 1 лит. - 496541 ЦЕНА: 3,430 ден
SONAX Multistar концентрат - 627341 ЦЕНА: 730 ден

SONAX Пумпица 0,5 лит. – 499700

Достапен

Шифра:499700

ЦЕНА: 280 ден

Спореди

SONAX Pumpica 0,5 lit. – 499700
Универзална, може да се дополнува. Празна со волумен од 0,5 литри.

Тежина 0.100 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе