BUSY Спортска торбичка за рака (premium) 5,5" - 51011 ЦЕНА: 640 ден 416 ден
SONAX Рестарватор за пластика - Црно - 409100 ЦЕНА: 480 ден

SONAX Отстранувач на смола од дрва – 390300

Достапен

Шифра:390300

ЦЕНА: 640 ден

Спореди

SONAX Otstranuvac na smola od drva – 390300
Ја отстранува смолата, изметот од птици и другите органски нечистотии од бојата, стаклата и хромираните делови и пластичните површини. Брзо лесно и комплетно без остатоци. Може да се користи и за квалитетни Ксенон фарови. Не ги оштетува третираните површини.
Нето- 400 мл.

Тежина 0.448 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе