Нема на залиха
Сијалица Philips P21/4W 12V 404855 ЦЕНА: 170 ден
SONAX Кокпит спреј - Оранж 345400 ЦЕНА: 199 ден

SONAX Длабинска нега спреј (сјај) – 380041

Нема на залиха

Шифра:380041

ЦЕНА: 446 ден

Нема на залиха

SONAX Dlabinska nega sprej (sjaj) – 380041

Високо квалитетна емулзија за пластика и гума. Ги чисти, одржува и штити пластичните и гумените површини во внатрешноста и надворешноста на возилото. Ги освежува боите и остава пријатен мирис. Површината ја прави сјајна.

Тежина 0.351 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SONAX Длабинска нега спреј (сјај) – 380041”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе