Нема на залиха
Philips LED Ultinon за магла PRO5000 - 776631 ЦЕНА: 10,650 ден
Philips H4 Racing Vision GT200 – 575528 ЦЕНА: 1,943 ден

SONAX CUT & FINISH 5/5 – 225141

Нема на залиха

Sku:225141

ЦЕНА: 1,067 ден

Out of stock

Спореди
SONAX CUT & FINISH 5/5 – 225141
-50% Попуст 250мл. SONAX CUT & FINISH 5/5
Иновативен ПОЛИР со интензивно абразивно дејство за брзо санирање на дефектите на боите како спрејови, траги од песок и секако кружни гребаници, измет од птици итн.Без силикони.
Работата без прашина, брзи и ефективни резултати.
Абразив – 5/6
Сјај – 5/6
Weight 0.373 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top