Силиконски Отстранувач на вода - 4206 ЦЕНА: 299 ден
Паметен полнач за акумулатор Praxis - 60 - 52410 ЦЕНА: 1,504 ден

Sonax Торнадор 416905

1 in stock

Sku:416905

ЦЕНА: 15,850 ден

1 in stock

Спореди

Sonax Tornador 416905

Пиштол за компресиран воздух со сад за вшмукување, кој го атомизира воздухот како и течноста за чистење и ги врти под висок притисок.

Weight 0.500 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Торнадор 416905”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top