SONAX Заштитувач на гуми - 340000 ЦЕНА: 369 ден
Освежувач Little Joe METALIC - Cedarwood ЦЕНА: 180 ден

SONAX Микрофибер крпа за внатрешност и стакла -1ком. – 416441

Достапен

Шифра:416441

ЦЕНА: 160 ден

Спореди

SONAX Mikrofiber krpa za vnatresnost i stakla -1kom. – 416441
За чистење на сите мазни и груби површини
Стакло, огледало, пластика..
Се мие на 60 ° C

Тежина 0.050 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе