Нема на залиха
SONAX Восочен полир (металик) - 317100 ЦЕНА: 386 ден
Камионски бришач 60 cm. 1 ком. - 38321 ЦЕНА: 299 ден

SONAX Концентрат за ветробранско стакло 2л. 1:7 – 260541

Нема на залиха

Шифра:260541

ЦЕНА: 300 ден

Нема на залиха

SONAX Koncentrat za vetrobransko staklo 2. 1:7 – 260541

Концентрат за чистење и миење на шофершајбната и фаровите, за летна употреба. Брзо отстранува инсекти, масло, саѓи, силикон и други мрсни дамки од шофершајбната или фаровите. Идеален за високо квалитетни XENON фарови и пластични светла за дифузија на светлина во оптичка стакло. Без фосфат.

Тежина 2 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе