3D Типски патосник за багажник – Chevrolet Captiva (2007-) - 155710 ЦЕНА: 1,600 ден
SONAX Profiline Мултистар 1л. - 627405 ЦЕНА: 914 ден

Гумени патосници Gumex – Skoda Superb (2002-2008) – 211143

Има на залиха

Шифра:211143

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – Skoda Superb (2002-2008) – 211143

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 6,4 кг

Тежина 4.85 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе