Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник – Skoda Octavia I Liftback (1996-2010) – 290155 ЦЕНА: 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник – Skoda Rapid Spaceback (2013-) – 290007 ЦЕНА: 1,200 ден

3D Типски патосник за багажник – Skoda Octavia III Liftback (2013-2019) – 290002

Не е достапен

Шифра:290002

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Skoda Octavia III Liftback (2013-2019) – 290002

Материјал: TPE
Фиксација: Долниот кат
Пакет: 1
Тежина: 1,8 кг

Тежина 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе