Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник – Skoda Karoq (2018-) – 290565 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник – Skoda Kodiaq (2017-) 7 пер. – 290405 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Skoda Kodiaq (2017-) 5 – пер. – 290430

Не е достапен

Шифра:290430

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Skoda Kodiaq (2017-) – 290430

Црна боја
Материјал: TPE
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 1,8 кг

Тежина 1.50 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе