Заштитувач на гуми - Sonax 340200 ЦЕНА: 330 ден
Кокпит спреј RED mat - Sonax 366241 ЦЕНА: 370 ден

Силиконски спреј Sonax 400ml. 348300

Достапен

Шифра:348300

ЦЕНА: 466 ден

Спореди

Silikonski sprej Sonax 400ml. 348300

Лизгачки и подмачкувачки агенс за возила и за домаќинства. Подмачкува, одржува и штити гума, пластика, дрво и метални делови. Ги неутрализира пискавите звуци. Погоден како лубрикант за ав томобилски антени, подвижни покривки, шини за седишта, шарки, фиоки, ролетни, патенти и сл. Има водоотпорен ефект и обезбедува чисти точки за подмачкување. Транспарентен и неутрален мирис. Со лесно распрскување двојниот систем за екстензивна и насочена апликација без размена на млазници. Може да се прска наопаку.

Тежина 0.40 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Силиконски спреј Sonax 400ml. 348300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе