Нема на залиха
Сијалици Philips H4 Long Life Eco vision 2Ком. - 362572 ЦЕНА: 891 ден
Раткапни Michelin 13" модел 34 222230 ЦЕНА: 1,780 ден

Сијалици Philips H7 Long Life Eco vision 2Ком. – 362596

Нема на залиха

Шифра:362596

ЦЕНА: 1,069 ден

Нема на залиха

Sijalici Philips H7 Long Life Eco vision 2Pcs – 362596

Повисок животен век, помалку замена на сијалици.

Уморни од постојано менување на светилките од фарот? Со поголем животен век на сијалицата, Philips LongLife EcoVision е избор за возачите кои бараат минимизирање на одржувањето на нивните возила.

Тежина 0.075 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сијалици Philips H7 Long Life Eco vision 2Ком. – 362596”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе