Попуст
Сијалици Philips H7 Racing Vision 2сиј. - 362374 ЦЕНА: 1,440 ден
Сијалици Philips H7 Long Life Eco vision 2Ком. - 362596 ЦЕНА: 796 ден

Сијалици Philips H4 Long Life Eco vision 2Ком. – 362572

2 Достапни

Шифра:362572

ЦЕНА: 559 ден

2 Достапни

Спореди

Sijalici Philips H4 Long Life Eco vision 2Pcs – 362572

Повисок животен век, помалку замена на сијалици.
Уморни од постојано менување на светилките од фарот? Со поголем животен век на сијалицата, Philips LongLife EcoVision е избор за возачите кои бараат минимизирање на одржувањето на нивните возила.


Тежина 0.075 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Сијалици Philips H4 Long Life Eco vision 2Ком. – 362572”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе