Нема на залиха
Сијалица Philips H4 white vision,12V 888729 ЦЕНА: 999 ден
Сијалица Philips PY21W NA 12V 523729 ЦЕНА: 150 ден

Сијалица Philips H1 white vision,12V 888730

Не е достапен

Шифра:888730

ЦЕНА: 1,080 ден

Нема на залиха

Спореди

Sijalica Philips – H1 white vision,12V 888730

60% повеќе светлина на патот
Моделот White Vision 60% повеќе светлина ви овозможува појасно да ги видите другите корисници на патот. Ја подобрува безбедноста, давајќи ви повеќе време да реагирате на потенцијални опасности на патот.

Тежина 0.10 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Сијалица Philips H1 white vision,12V 888730”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе