Нема на залиха
Сијалица Philips H1 white vision,12V 888730 ЦЕНА: 1,350 ден
ЗИМСКА ТЕЧНОСТ ЗА СТАКЛА GLAZER 2 Л. -21C 022 ЦЕНА: 117 ден

Сијалица Philips – D2R, 35W 405272

Нема на залиха

Шифра:405272

ЦЕНА: 3,814 ден

Нема на залиха

Sijalica Philips – D2R, 55W 405272

Xenon HID (High Intensity Discharge) сијалици нудат двојно повеќе светлина за побезбедно возење во сите услови. Всушност, интензивната бела светлина произведена од Xenon HID сијалица е споредлива со дневната светлина. Истражувањата покажаа дека осветлувањето на автомобилите со ксенон сијалиците им помага на возачите да се концентрираат на патот и да ги разликуваат пречките и патните знаци многу побрзо од стандардните сијалици.

Тежина 0.1 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сијалица Philips – D2R, 35W 405272”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе