Нема на залиха
Сет за одржување на велосипеди - Арт. 100652 ЦЕНА: 1,353 ден
SONAX Абразивна паста - 320100 ЦЕНА: 340 ден

Сет за заштита (БЕСПЛАТНА ДОСТАВА) Арт.Бр: 100653

Нема на залиха

Sku:100653

ЦЕНА: 1,500 ден

Out of stock

Спореди

Set za zastita (BESPLATNA DOSTAVA) Art.br: 100653
207 100 – SONAX Полир и восок Xtreme 2 – 250мл.
Производ со средно абразивен ефект против фини гребнатини и магла. Заедно со новата Hybrid NetProtection технологија, оптималната рамнотежа на екстремно фини полирачки гранули дава нова боја на бои, длабочина на бои и заштита. Хибридната NetProtection технологија ги комбинира специјалните неоргански и органски компоненти со траен, водоотпорен слој. Површината плени со нежна мазност, брилијантен висок сјај и одличен ефект.
201 100 – SONAX Ликвиден течен восок 1 – 250мл.
Се користи за долгорочна заштита на бојата од штетните атмосферски влијанија. Технологијата за хибридна заштита ги соединува специјалните органски и неоргански компоненти кои формираат долготраен и брилијантен заштитен слој погоден за сите типови на боја. Површината фасцинира со мазност, брилијантен висок сјај и безпрекорен ефект на бегање на водата. Силната внатрешна поврзаност на неорганските компоненти ја зголемува трајноста, стабилноста и мазниот ефект на заштитниот слој. Производот не остава никакви бели дамки доколку несакано се нанесе на пластичните површини. Нето: 250 мл.
417 300 – SONAX Сунѓер за нанесување
Специјален сунѓер со засилена бела страна и жолта страна со екстра фини пори. Извонредно сестран за надворешно нанесување на полири, восоци и производи за нега на пластика.
4203 – Praxis Микрофибер крпа 1ком.

Weight 0.700 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top