Нема на залиха
Раткапни Versaco - Trend RC 14" 6964 ЦЕНА: 1,000 ден
Раткапни Versaco - Trend RC 16" 6988 ЦЕНА: 1,200 ден

Раткапни Versaco – Trend RC 15″ 6971

Не е достапен

Шифра:6971

ЦЕНА: 1,050 ден

Големина: 15"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Trend RC 15″ 6971

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Trend RC 15″ 6971”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе