Раткапни Versaco – Trend двобојни 14″ 7190 ЦЕНА: 1,000 ден
Раткапни Versaco – Stratos двобојни 14″ 7855 ЦЕНА: 960 ден

Раткапни Versaco – Trend двобојни 16″ 7206

Достапен

Шифра:7206

ЦЕНА: 1,150 ден

Спореди

Ratkapni Versaco – Trend двобојни 16″ 7206

Тежина 2.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Trend двобојни 16″ 7206”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе