Раткапни Versaco – Trend двобојни 13″ 7060 ЦЕНА: 900 ден
Раткапни Versaco – Trend двобојни 14″ 7190 ЦЕНА: 1,000 ден

Раткапни Versaco – Trend двобојни 15″ 7077

Достапен

Шифра:7077

ЦЕНА: 1,050 ден

Спореди

Ratkapni Versaco – Trend двобојни 15″ 7077

Тежина 2.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Trend двобојни 15″ 7077”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе