Раткапни Versaco – Energy RC 16″ сиви 5752 ЦЕНА: 1,571 ден
Раткапни Versaco – Trend двобојни 15″ 7077 ЦЕНА: 1,429 ден

Раткапни Versaco – Trend двобојни 13″ 7060

Има на залиха

Шифра:7060

ЦЕНА: 1,143 ден

Ratkapni Versaco – Trend двобојни 13″ 7060

Тежина 1.6 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Trend двобојни 13″ 7060”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе