Попуст
Раткапни Versaco – Stratos двобојни 16″ 7879 ЦЕНА: 1,200 ден 1,080 ден
Раткапни Versaco Esprit RC BC 14" - 8722 ЦЕНА: 1,100 ден 990 ден

Раткапни Versaco – Stratos RC 15″ 7985

Достапен

ЦЕНА: 1,050 ден 945 ден

Спореди

Ratkapni Versaco – Stratos RC 15″ 7985

Тежина 1.95 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Stratos RC 15″ 7985”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 + fifteen =

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе