Нема на залиха
Раткапни Versaco – Stratos двобојни 15″ 7862 ЦЕНА: 1,100 ден 990 ден
Раткапни Versaco – Stratos RC 15″ 7985 ЦЕНА: 1,050 ден 945 ден

Раткапни Versaco – Stratos двобојни 16″ 7879

Не е достапен

Шифра:7879

ЦЕНА: 1,200 ден 1,080 ден

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Stratos dvobojni 16″ 7879

Тежина 2.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Stratos двобојни 16″ 7879”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 − 14 =

TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе