Раткапни Versaco - Royal RC 14" 5141 ЦЕНА: 1,000 ден
Раткапни Versaco - Royal RC 16" 5165 ЦЕНА: 1,200 ден

Раткапни Versaco – Royal RC 15″ 5158

Достапен

Шифра:5158

ЦЕНА: 1,050 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Royal RC 15″ 5158

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Royal RC 15″ 5158”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе