Раткапни Versaco - Royal RC 14" 5141 ЦЕНА: 1,357 ден
Раткапни Versaco - Royal RC 16" 5165 ЦЕНА: 1,571 ден

Раткапни Versaco – Royal RC 15″ 5158

Има на залиха

Шифра:5158

ЦЕНА: 1,429 ден

Големина: 15"

Ratkapni Versaco – Royal RC 15″ 5158

Тежина 2 кг
Големина

15"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Royal RC 15″ 5158”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе