Нема на залиха
Раткапни Versaco – Active RC 16″ црни 1808 ЦЕНА: 1,300 ден
Раткапни Versaco – Royal 15″ црни 5233 ЦЕНА: 1,150 ден

Раткапни Versaco – Royal 14″ црни 5226

Не е достапен

Шифра:5226

ЦЕНА: 1,050 ден

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Royal 14″ black 5226

Тежина 1.95 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Royal 14″ црни 5226”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе