Раткапни Versaco - Luxury 13" 8139 ЦЕНА: 640 ден
Раткапни Versaco - Luxury 15" 8375 ЦЕНА: 800 ден

Раткапни Versaco – Luxury 14″ 8252

Достапен

Шифра:8252

ЦЕНА: 700 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – Luxury 14″ 8252

Тежина 1.95 kg
Големина

14"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Luxury 14″ 8252”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе