Раткапни Versaco - Active RC 16" 1723 ЦЕНА: 1,200 ден
Раткапни Versaco - Luxury 14" 8252 ЦЕНА: 700 ден

Раткапни Versaco – Luxury 13″ 8139

Достапен

Шифра:8139

ЦЕНА: 650 ден

Големина: 13"
Спореди

Ratkapni Versaco – Luxury 13″ 8139

Тежина 1.60 kg
Големина

13"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Luxury 13″ 8139”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе