Раткапни Versaco - GTX Карбон Сиви 14" 2420 ЦЕНА: 850 ден
Раткапни Versaco - GTX Карбон Сиви 16" 2444 ЦЕНА: 1,100 ден

Раткапни Versaco – GTX Карбон Сиви 15″ 2437

Достапен

Шифра:2437

ЦЕНА: 940 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – GTX Carbon Silver 15″ 2437

Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – GTX Карбон Сиви 15″ 2437”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе