Раткапни Versaco – Energy RC 15″ црни 5745 ЦЕНА: 1,429 ден
Раткапни Versaco – Trend двобојни 13″ 7060 ЦЕНА: 1,143 ден

Раткапни Versaco – Energy RC 16″ сиви 5752

Има на залиха

Шифра:5752

ЦЕНА: 1,571 ден

Големина: 16"

Ratkapni Versaco – Energy RC 16″ silver 5752

Тежина 2.2 кг
Големина

16"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Energy RC 16″ сиви 5752”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе