Раткапни Versaco – Energy RC 15″ црни 5745 ЦЕНА: 1,060 ден
Раткапни Versaco – Trend двобојни 13″ 7060 ЦЕНА: 900 ден

Раткапни Versaco – Energy RC 16″ сиви 5752

Достапен

Шифра:5752

ЦЕНА: 1,180 ден

Големина: 16"
Спореди

Ratkapni Versaco – Energy RC 16″ silver 5752

Тежина 2.20 kg
Големина

16"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Energy RC 16″ сиви 5752”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе