Раткапни Versaco – Royal 15″ црни 5233 ЦЕНА: 1,060 ден
Раткапни Versaco – Energy RC 16″ сиви 5752 ЦЕНА: 1,180 ден

Раткапни Versaco – Energy RC 15″ црни 5745

Достапен

Шифра:5745

ЦЕНА: 1,060 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Energy RC 15″ black 5745

Тежина 2.0 kg
Големина

15"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Energy RC 15″ црни 5745”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе