Раткапни Versaco – Royal 15″ црни 5233 ЦЕНА: 1,500 ден
Раткапни Versaco – Energy RC 16″ сиви 5752 ЦЕНА: 1,571 ден

Раткапни Versaco – Energy RC 15″ црни 5745

Има на залиха

Шифра:5745

ЦЕНА: 1,429 ден

Големина: 15"

Ratkapni Versaco – Energy RC 15″ black 5745

Тежина 2 кг
Големина

15"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Energy RC 15″ црни 5745”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе