Раткапни Versaco – Active RC 15″ црни 1792 ЦЕНА: 1,200 ден
Раткапни Versaco – Royal 14″ црни 5226 ЦЕНА: 1,050 ден

Раткапни Versaco – Active RC 16″ црни 1808

Достапен

Шифра:1808

ЦЕНА: 1,300 ден

Големина:
Спореди

Ratkapni Versaco – Active RC 16″ black 1808

Тежина 2.20 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Active RC 16″ црни 1808”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе