Раткапни Versaco - Active RC 14" 1709 ЦЕНА: 1,000 ден
Раткапни Versaco - Active RC 16" 1723 ЦЕНА: 1,200 ден

Раткапни Versaco – Active RC 15″ 1716

Достапен

Шифра:1716

ЦЕНА: 1,050 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Active RC 15″ 1716

Тежина 1.95 kg
Големина

15"

Боја

Силвер

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Active RC 15″ 1716”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе