Раткапни Versaco - Active RC 14" 1709 ЦЕНА: 1,357 ден
Раткапни Versaco - Active RC 16" 1723 ЦЕНА: 1,571 ден

Раткапни Versaco – Active RC 15″ 1716

Само 1 останати на залиха

Шифра:1716

ЦЕНА: 1,429 ден

Големина: 15"

Само 1 останати на залиха

Ratkapni Versaco – Active RC 15″ 1716

Тежина 1.95 кг
Големина

15"

Боја

Силвер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Active RC 15″ 1716”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе