Раткапни Versaco – Active RC 14″ црни 1785 ЦЕНА: 1,130 ден 1,017 ден
Раткапни Versaco – Active RC 16″ црни 1808 ЦЕНА: 1,300 ден

Раткапни Versaco – Active RC 15″ црни 1792

Достапен

Шифра:1792

ЦЕНА: 1,200 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Active RC 15″ black 1792

Тежина 1.90 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Active RC 15″ црни 1792”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе