Раткапни Versaco – Active RC 14″ црни 1785 ЦЕНА: 1,429 ден
Раткапни Versaco – Active RC 16″ црни 1808 ЦЕНА: 1,714 ден

Раткапни Versaco – Active RC 15″ црни 1792

Има на залиха

Шифра:1792

ЦЕНА: 1,500 ден

Големина: 15"

Ratkapni Versaco – Active RC 15″ black 1792

Тежина 1.9 кг
Големина

15"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Active RC 15″ црни 1792”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе