Раткапни Versaco – Dynamic 14″ црни 290 ЦЕНА: 1,050 ден
Раткапни Versaco – Active RC 15″ црни 1792 ЦЕНА: 1,200 ден

Раткапни Versaco – Active RC 14″ црни 1785

Достапен

Шифра:1785

ЦЕНА: 1,130 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – Active RC 14″ black 1785

Тежина 1.90 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Active RC 14″ црни 1785”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе