Нема на залиха
Раткапни Michelin 14" модел 34 222231 ЦЕНА: 1,780 ден 890 ден
Раткапни Michelin 14" модел 49 222721 ЦЕНА: 2,520 ден 1,260 ден

Раткапни Michelin 15″ модел 49 222722

Не е достапен

Шифра:222722

ЦЕНА: 2,800 ден 1,400 ден

Големина: 15"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Michelin 15″ model 49 222722

Тежина 2.20 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Michelin 15″ модел 49 222722”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе