Попуст
Раткапни Michelin 14" модел 49 222721 ЦЕНА: 2,520 ден 1,260 ден
Авто Чорапи за снег МАТТЕ - S - 66001 ЦЕНА: 1,600 ден

Раткапни Michelin 15″ модел 34 222232

Достапен

Шифра:222232

ЦЕНА: 2,070 ден 1,035 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Michelin 15″ model 34 222232

Тежина 2.20 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Michelin 15″ модел 34 222232”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе