Попуст
Раткапни Michelin 15" модел 49 222722 ЦЕНА: 2,800 ден 1,400 ден
Раткапни Michelin 15" модел 34 222232 ЦЕНА: 2,070 ден 1,035 ден

Раткапни Michelin 14″ модел 49 222721

Достапен

Шифра:222721

ЦЕНА: 2,520 ден 1,260 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Michelin 14″ model 49 222721

  • Night vision security
Тежина 2.20 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Michelin 14″ модел 49 222721”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе