Попуст
Раткапни Michelin 13" модел 49 222720 ЦЕНА: 2,440 ден 1,220 ден
Раткапни Michelin 15" модел 49 222722 ЦЕНА: 2,800 ден 1,400 ден

Раткапни Michelin 14″ модел 34 222231

Достапен

Шифра:222231

ЦЕНА: 1,780 ден 890 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Michelin 14″ model 34 222231

Тежина 2.960 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Michelin 14″ модел 34 222231”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе