Work Stuff Пумпица 1 лит. тригер - 380110 ЦЕНА: 359 ден
Work Stuff Пумпица за пена 150 мл. - 380356 ЦЕНА: 266 ден

Work Stuff Пумпица 750 мл. тригер – 380127

Има на залиха

Sku:380127

ЦЕНА: 319 ден

Спореди

Work Stuff Pumpica 750 ml. triger – 380127
– Мерило отпечатено на шишето.
– Комплетен со пескалка на активирање
– Погоден за професионалци и професионална употреба

Weight 0.080 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Back to Top