Прскалка АЛТА 2000 Витон ПЕНА АЛ4002 007490 ЦЕНА: 1,065 ден
Прскалка АЛТА 7000 Витон АЛ4020Ф 007491 ЦЕНА: 2,853 ден

Прскалка АЛТА 7000 Витон АЛ4020 007489

Достапен

Шифра:007489

ЦЕНА: 2,635 ден

Спореди

Prskalka ALTA 7000 Viton AL4020 007489

  • Широка инка
  • Нерѓосувачки челик AISI 316 
  • Сигурносен вентил и индикатор за притисок
  • Отпорна лента
  • Рачка за држење
  • Заоблен агол на крајот од рачката
  • Висина на прскање 450 см.
  • Агол на прскање 60 степени
  • Максимален капацитет 8 лит.
  • Притисок 3 бара
Тежина 2.1 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Прскалка АЛТА 7000 Витон АЛ4020 007489”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе